کلیه سفارشات یک روز پس از ثبت سفارش از طریق پست ارسال می شود و کد رهگیری در ( بخش کاربری ،قسمت سفارشات ، اطلاعات ارسال )قابل مشاهده می باشد .

روش‌های پرداخت

روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی  کاربران فروشگاه اینترنتی اکولیان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه اینترنتی درسایت اینترنتی اکولیان انجام می گردد.  پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به  اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال  می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.


– چگونگی پرداخت اینترنتی 

کاربران  محترم فروشگاه اینترنتی اکولیان می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه  کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز  دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های  خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان  معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر  بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز  خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود  مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در  بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کدCVV2

این  کد یک عدد ۳یا ۴رقمی است که پشت یا روی  کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج  می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک  کد امنیتی در  پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی  کاربرد دارد. این کد روی  کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت،  صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا  در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا

تاریخ  انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. 

2- پرداخت در محل تحویل

به  کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به  صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از  مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، 

نکات:

–  در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده  سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه  داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.