کلیه سفارشات یک روز پس از ثبت سفارش از طریق پست ارسال می شود و کد رهگیری در ( بخش کاربری ،قسمت سفارشات ، اطلاعات ارسال )قابل مشاهده می باشد .

روش‌های ارسال

روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در  روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند  جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه و تعطیلات سال نو ، برحسب روش و محل  دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت  نگیرد.

فروشگاه اکولیان با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی  متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در بندر بوشهر و شیراز فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر با را هم پوشش می‌دهد.

بندر بوشهر و شیراز :

سفارش‌ها  در شهر بندر بوشهر و شیراز مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب  می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای  هفته وجود دارد .

نکات:

– اگرمبلغ  سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل  نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام  دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

–  برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد  فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی  درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل  گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله  تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

–  تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

ارسال پست

سفارشات پست پیشتاز حداکثر 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره پست در شهرهای مختلف بستگی دارد. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در بسیاری مواقع، ارسال سفارشات زودتر از موعد مقرر انجام شده و به دست مشتریان عزیز رسیده است و تمام تلاش اکولیان نیز بر همین امر استوار است.

در روش ارسال پستی، هزینه ارسال، زمان ثبت سفارش توسط خریدار پرداخت شده و هنگام تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.

با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت های حمل و نقل، ممکن است در پاره ای از اوقات تحویل سفارشات توسط شرکت های خدمات دهنده با تاخیر انجام شود.

در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.

روزهای تعطیل، فروشگاه تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی ارسال می گردد.

 ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که ارسال کالا توسط اکولیان طبق زمانبندی اعلام شده انجام می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست و تیپاکس) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارششان با پست یا تیپاکس ارسال می شود، وجود ندارد.

قابل توجه مشتریان عزیز: سفارشات فقط از طریق همان روش ارسالی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده است، ارسال می شوند. در صورتی که مشتریان تمایل به تغییر روش ارسال داشته باشند، اکولیان قادر به بازگشت وجه هزینه ارسال انتخابی نخواهد بود.